Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Snajper. Przetrwać piekło - Piotr Guroś

Snajper. Przetrwać piekło

Wydawnictwo: E-bookowo
ISBN: 978-83-63080-73-0
Język: Polski
Data wydania: maja 2012
Liczba stron: 68
Rozmiar pliku: 636,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
10,00 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

Bob stracił pamięć w zamierzonym przez kogoś celu. Zostaje wciągnięty w zabójczą misję ocalenia ludzkości  przed zabójczym wirusem. Okazuje się bowiem, że tylko on potrafi stworzyć lekarstwo, by ocalić zdrowych i zarażonych ludzi.

Pomaga mu grupka osób z bujną przeszłością, którą zdołał uwolnić z rąk szaleńca pewien naukowiec, który miał dosyć mordów i eksperymentów  na ludziach. Stworzył on tajną bazę, z której stara się ocalić resztkę nie zarażonych ludzi.

Niestety, sprawy się komplikują i nic nie jest tak jak powinno być. Na szczęście odnalazł Boba, który był kiedyś najlepszym strzelcem wyborowym. Jego doświadczenie pomoże w przetrwaniu i przedarciu się przez zabójczą misję tak, aby złapać tyrana, który ma zamiar zarazić wszystkich ludzi,  eksperymentować i modyfikować wirusa, tak aby byli mu posłuszni.  Stoi za nim największa korporacja na świecie, która daje wszelkie fundusze na jego tajne badania.

Z czasem grupa ludzi zaczyna przywiązywać się do siebie i coraz bardziej wierzyć w Boba i powodzenie misji,  która jest prawie niemożliwa do wykonania…

Akcja trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, bez chwili na wytchnienie od dramatycznych wydarzeń w prawdziwie sensacyjnym stylu. To typowo męska proza dla twardych facetów.


Piotr Guroś
urodził się w 1985 roku w Knurowie. Ukończył Technikum Mechaniczne. Pracuje jako kierowca samochodów ciężarowych. W

wolnych chwilach zasiada i przelewa swoje bujne pomysły na papier. Jego historia jako początkującego pisarza zaczęła się w 2011 roku, pewnego dnia przebudził się z kilkoma pomysłami na powieść, zasiadł przy laptopie i zaczął pisać i pisze nadal. Interesuje się sportami siłowymi, kinem i motoryzacją. 
W latach 2001-2003 był trzykrotnym mistrzem Polski w wyciskaniu sztangi leżąc.           
Jako pisarz zadebiutował w 2012 roku powieścią „Snajper. Przetrwać piekło”.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »