Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.

Dasung Paperlike Pro + 700 ebooków GRATIS!

5 1
5490,00 zł
Dostępność: Przedsprzedaż
 
Koszty wysyłki
Termin realizacji
Bezpieczeństwo

Produkt już wkrótce w przedsprzedaży

Dasung-paperlike

Pierwszy, bezpieczny dla oczu, monitor E-ink ze złączem HDMI

  • Czy praca przy komputerze powoduje u Ciebie ból oczu?
  • Czy masz dzieci lub krewnych, którym przeszkadzają refleksy świetlne tradycyjnego monitora?
  • Jesteś pracownikiem biurowym? Pracujesz przy komputerze 8 godzin dziennie?

DASUNG Paperlike Pro jest specjalnym monitorem komputera bezpiecznym dla oczu - pierwszym, w którym zastosowano technologię E-ink. Paperlike Pro jest pierwszym na świecie monitorem eink ze złączem HDMI. W najnowszej wersji polepszono szybkość działania, zmniejszono opóźnienia oraz poprawiono jakość wyświetlanego obrazu. Monitor wyświetla obraz w ten sam sposób jak tradycyjna kartka papieru. W przeciwieństwie do zwykłego monitora nie emituje szkodliwego światła. Dzięki temu możesz dłużej, bez zmęczenia oczu, bólu głowy i innych dolegliwości wykonywać swoją pracę.

Do dziś ekrany E-ink były ograniczone do czytników książek elektronicznych, Paperlike Pro został zaprojektowany jako monitor komputerowy o rozmiarze 13.3” i tak zmodyfikowany aby umożliwić na nim standardową pracę jak na tradycyjnym monitorze.

Po prostu podłącz go do komputera za pomocą dołączonego kabla HDMI. Nie jest wymagane dodatkowe źródło zasilania co czyni go idealnym urządzeniem mobilnym np. do twojego laptopa.

Dasung-paperlike

Pomysłodawca projektu, chiński pisarz Guer Gong, opracował z założenia monitor dla pisarzy, pracowników biurowych, programistów i innych osób, które dużo czasu spędzają pracując przy komputerze tak jak on sam. Zaangażował on naukowców z MIT, Chińskiej Agencji Kosmicznej i Chińskiej Akademii Nauk aby opracować monitor Dasung Paperlike Pro.

Dasung-paperlike-compare

Od czytnika książek do monitora komputerowego

Jak działa Dasung Paperlike Pro

Typowe ekrany E-ink są wolniejsze niż ekrany LCD i ograniczają użytkownika głównie do czytania.

Jednak Dasung Paperlike Pro jest prawdziwym monitorem porównywalnym do tradycyjnych. Obsługuje szybką edycję dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, edytorów programistycznych i wiele innych narzędzi i programów. Jest to możliwe dzięki specjalnie opracowanym algorytmom przetwarzania obrazu, technologi usuwania ghostingu, większemu ekranowi oraz pozostałym sprzętowym i logicznym innowacjom.

Automatyczne dostosowywanie kontrastu

Dasung opracował system dostosowywania kontrastu przetwarzający obraz do wyświetlania w odcieniach szarości na ekranie E-ink. Możesz wybrać 3 predefiniowane tryby wyświetlania lub tryb użytkownika.

Dasung-contrast

Smart Quick Blink

Smart Quick Blink pozwala uniknąć znanego z czytników e-booków “mignięcia” i ghostingu. Dostępne są trzy tryby pracy Timer Blink, Self-control blink oraz Smart blink,

Unikalne algorytmy dostosowywania jakości obrazu

Dasung-contrast-algorithms

Algorytm A5 and FLOYD łączą wysokiej jakości szczegółowy obraz z szybkością działania. Algotytm A61 pozwala na uzyskanie 61 odcieni szarości

 

Dasung-e-ink-monitor

Specyfikacja techniczna:

Ekran

13.3” E-ink Carta

Rozdzielczość

800x600 - 1600x1200

Poziomy szarości

16 odcieni

Interfejs dotykowy

NIE

System operacyjny

Windows 7/8/10

Mac OS 10.11-10.12

Linux Ubuntu-16.04

Ekran

13.3” E-ink Carta

Rozdzielczość

800x600 - 1600x1200

Poziomy szarości

16 odcieni

Interfejs dotykowy

NIE

System operacyjny

Windows 7/8/10

Mac OS 10.11-10.12

Linux Ubuntu-16.04

Szanowni Państwo,

zapraszamy do kontaktu oraz dzielenia się swoimi opiniami oraz przemyśleniami na temat monitora eink Dasung Paperlike Pro. Na bieżąco postaramy się odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące produktu. W przypadku chęci zamówienia, prosimy o kontakt na adres mailowy sklepu. Dodatkowe informacje dostępne są również na stronie www.dasung.pl

Dodaj komentarz do produktu

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »